Dil Seçiniz

Biz Kimiz

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz

MEGA SKY TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.  

Sky Turizm 1993 yılında Türsab A Grubu seyahat acentası olarak kurularak acentacılık faalıyetlerıne başlamış, sektörde gerekli tecrübe, bilgi ve birikime sahip bir seyahat acentasıdır.

Faaliyetlerinin ilk yıllarında İstanbul, Ankara ve Antalya ofisleri ile turizm sektorunun havacılık dalında brooker hizmeti veren Sky Turizm, 90’lı yıllarda gelişen havacılık sektöründe gurbetçi vatandaşlarımızın Türkiye’ye seyahatlerini ekonomik bir şekilde sağlanması için havacılık sektöründeki öncü kuruluşlardan biri olmuştur. Sektörün gereksinimlerini yerine getirmek amacıyla IATA’ya bağlı seyahat acentaları arasına katılarak kurumsal şirketlere hizmet veren bir acenta kimliğine geçişi sağlamasının ardından Uçak Bileti, Yurtiçi ve Yurtdışı Otel Rezervasyonu, Vize Hizmetleri, Yurtiçi ve Yurtdışı Rent A Car vb. kurumsal hizmetleri işbirliği yapmakta olduğu kurum ve kuruluşlara Kurumsal Seyahat Partneri olarak sunan seyahat acentası konumuna gelmiş, Türkiye’de kendi sektöründe ayrı bir yeri olan kurum ve kuruluşlar ile yapılan anlaşmalarla büyüyerek günümüze gelmiştir.

Onurair Hava Yolları'nın İstanbul,Antalya,İzmir ve Trabzon Havalimanları'nda uzun süre Bilet Satış v Temsilciliğini yapan acentemiz, Suudi Arabistan’ın ilk Low Cost Havayolu Şirketi olan Flynas Hava Yolları’nın Türkiye Genel Satış Acentesi olarak Temsilcilik Hizmetini vermeye başlayarak, kurumsal yapısının haricinde havacılık sektöründe de büyümeye devam etmiştir. Sun Express Havayollarına Ankara Esenboğa Havalimanı ofisi ile uzun yıllardır Bilet Satış ve Temsilcilik Hizmeti vermekte olan acentamız, ayrıca Saudia Airlines'ın İstanbul Havalimanı'nda Bilet Satış ve Temsilcilik Hizmetini vermektedir.

Sky Turizm, İstanbul Şişli’de bulunan Genel Merkez Ofisi haricinde, İstanbul, Ankara ve Antalya havalimanlarında bulunan 12 Branch ofisi ve Saudi Airlines Havayolu Temsilcilik ofisi ile Türkiye genelinde 14 ofiste kurumsal şirket misafirlerine ve havayolu misafirlerine hizmet veren sektörün önemli seyahat acentalarından bir tanesidir.